Çözümlerimiz

Hayalinizdeki işi başarıya ulaştırmanız için size ilham veren, yaratıcı ve sonuç odaklı hızlı çözümler üretiyoruz.

İlham

Güçlü önsezilerimiz, edindiğimiz tecrübeler ve deneyimli ekibimiz ile işinizi büyütmek için atılması gereken adımları planlıyor ve detaylandırıyoruz. Sizinle beraber beyin fırtınaları ve araştırmalar yaparak doğru stratejileri tespit ediyor ve yol haritası çıkarıyoruz.

İşinizi şansa bırakmamak için hedef müşterilerin doğru tespiti ve marka tercihlerindeki karar aşamalarında onları nelerin etkilediğinin saptanması için ürün veya hizmetinize göre çeşitli çalışmalar yapıyoruz. Analiz ekibimiz ile markanızın tercih edilmesini sağlayacak çözüm önerileri oluşturuyor. Müşterilerinizin markanıza bağlılığını sağlayacak kişiye özel deneyimler yaratıyoruz.

Rakiplerinizi daha iyi tanıyabilmeniz için sektörünüzdeki rakip firmaları ve web sitelerini inceleyerek sektördeki iş hacmini rakiplerinizden sizin firmanıza nasıl yönlendirebileceğiniz ile ilgili önerilerde bulunuyoruz. Dijital ortamlarda yapılaması gereken en önemli çalışmalardan biri anahtar kelime analizi ve iş hacmi trafiğidir. yanlış kelimelere çok yere para harcayarak zarar görmemeniz için size doğru anahtar kelimelerin belirlenmesinde yardımcı olacak araştırmalar yapıyoruz. Doğru anahtar kelime seçimi size hem zaman hem de para kazandırmayı hedefliyoruz.

Tüketicilerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda verilen ürünün ve hizmetlerin geliştirilmesi.

Inspiration / İlham
Creativity / Yaraticilik

Yaratıcılık

Size özel yaratıcı, modern ve kullanıcı dostu web sitesi yazılımları geliştiriyoruz. İşinizin ihtiyacınıza göre en uygun olan WordPress, OpenCard, Magento, Shopify gibi altyapılardan birini kullanarak kurumsal tanıtım siteleri, blog veya haber siteleri, e-ticaret, sanal pazar yeri, etkinlik, randevu, rezervasyon, sosyal ağ gibi konularda web sitesi çözümleri üretiyoruz.

İstediğiniz web sitesi ihtiyacınızı bu altyapılardan birini kullanmadan geliştirilmesi gerekiyorsa tamamen size özel web sitesi yazılım geliştirme çalışması yapıyoruz.

İşinizi akıllı telefonlara taşımak istiyorsanız sizin için en uygun geliştirme yöntemini tespit ederek REACT NATIVE ile iOS ve Android tabanlı mobil cihazlara uygun yazılım geliştirme çözümleri üretiyoruz.

İşinizi bir yazılım aracılığı ile otomatize etmek veya kolaylaştırmak istiyorsanız  herhangi bir konuda size özel masa üstü uygulamaları, web uygulamaları veya sosyal medya uygulamaları geliştirebiliriz. Muhaseve, Ödeme sistemi, Müşteri ilişkileri gibi konularda şirketinize göre farklı entegrasyon ve çözüm önerileri geliştirebiliriz.

Kurumunuz veya markanız için en uygun olan sosyal medya sayfalarınızın oluşturulması, ilk içeriklerin hazırlanması ve profil/kapak fotoğrafı gibi görsellerin hazırlanması, sayfa içinde kullanılacak çeşitli uygulama ve eklentilerin kurulması için destek oluyoruz.

Uzman metin yazarlarımız ve dijital sanatçılarımız ile size özel ve özgün görsel, metin ve video içerikleri üretiyoruz.

Günümüzde müşterileriniz ile en kolay ve hızlı bağ kurabilmenizi sağlayan konulardan biri işinizi anlatan animasyon veya tanıtım videolarıdır. Ürün veya hizmetinize göre animasyon video içerikleri, kısa tanıtım videoları ve yaratıcı reklam filmleri hazırlıyoruz.

Doğru fotoğraf ürün ve hizmet satışlarınızı arttıran en önemli faktörlerden biridir. Fotoğraf çekimleri için gerekli ekipman ve profesyonel fotoğraf çekimi teknikleri ile en iyi şekilde katalog, portre, ürün, mekan, yeme içme, kurumsal fotoğraf çekimi, mimari, reklam fotoğrafçılığı ve fotoğrafçı hizmetleri veriyoruz.

Yaratıcı tasarım ekibimiz, dijital sanatçılarımız ile beraber basılı ve dijital ortamlarda ihtiyacınız olabilecek tüm görsel içerik ve tasarımları kurumsal kimliğinize uygun şekilde hazırlıyoruz.

Kurumunuzun duruşunu ve davranışını en iyi şekilde temsil etmek için ihtiyacınız olan logo, renk, yazı karakteri, kırtasiye malzemeleri, flayer, antetli kağıt, imza, kartvizit, üslup… gibi A’dan Z’ye markanızı en doğru şekilde ifade etmeniz için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz.

Sonuç

İşiniz için en doğru anahtar kelimelerini belirleyerek ürün veya hizmetlerinizin organik arama sonuçlarında görünür olmasını sağlamak için danışmanlık, site içi optimizasyon ve strateji çalışmaları yürütüyoruz. Sonuçlardan memnun kalmamanız durumunda para iadesi garantili çalışıyoruz.

Sunucu bakım, güncelleme, güvenlik ve yedekleme hizmetleri veriyoruz.

Web sitenizin güvenliği ve performansı için düzenli periyotlarda bakım, güncelleme ve yedekleme hizmeti veriyoruz. Web sitenizin başına gelebilecek siber saldırılara karşı güvenlik önlemleri alıyoruz

İşinizi daha hızlı büyütebilmeniz için doğru reklam stratejileri ile arama motoru ve sosyal medya üzerinde dijital reklamlarımızı yönetiyoruz.

Sosyal medya kanalları aracılığı ile müşterileriniz ile doğru iletişimi kurabilmeniz için dönemsel stratejiler belirliyor, tanıtmanız için markanıza uygun görsel, metin ve içerikler üreterek sosyal medya hesaplarınızın takibi, müşteri yönetimi, kriz yönetimi ve raporlama hizmetleri veriyoruz.

İş Analitiği, ham veriyi, son kullanıcının doğru karar vermesini sağlayan bilgiye dönüştürür. Doğru bilgiye ve doğru kararlara ulaşmak için alanında uzman bir ekibin projenizi en iyi şekilde yönetmesi ve geliştirmesi gerekmektedir…

Günümüzde verinin önemi, sahip olunan verinin artmasıyla önem kazanmıştır. Şirketlerin sahip olduğu verinin de giderek hızla çoğalması ile bu mevcut veriden sunulabilir bir bilgi elde etmek, stratejik kararlar vermeye yardımcı olacak raporlar elde etmek de önem kazanmıştır. UniversCode olarak size sunduğumuz; sorularınıza doğru cevaplar almak, sahip olduğunuz veri ile size anlaşılırlık ve görsellik açısından zengin raporlarla doğru analizler yapmanıza imkan verecek ortamı yaratmak. Sektörünüz ve şirketiniz için en doğru analiz ve raporlama çözümlerini size sunmak için uzman kadromuz size yardım etmeye hazır.

Veri ambarı çözümleri stratejik kararlar almak için, şirketinizin kurumsal anlamda merak ettiğiniz konuları üzerindeki durumunu doğru bir şekilde anlamak için, tutarlı raporlar ve analizler gerçekleştirmek için oldukça önemli analitik bir husustur. Tabi ki doğru sonuçlar almak için kurulacak veri ambarının tecrübeli, eksiksiz ve konusunda uzman kişilerce hazırlanmış olması da çok önemlidir. Şirketiniz ve sektörünüze göre değişen ihtiyaç ve metrikleri doğru analiz edilerek, buna uygun mantıksal ve fiziksel modellerin belirlendiği en ideal yapının hayata geçirildiği baştan sona tutarlı bir çalışma alacağınız sonuçların eksiksiz ve tatminkar olmasını sağlar. UniversCode olarak tecrübelerimizi ve edindiğimiz sektörel bilgiler ışığında veri ambarı çözümlerimiz ile şirketinizin yapısına en uygun ve en doğru çözümü size uzman eli değmiş bir şekilde titizlikle sunmaya hazırız. İhtiyacınız olan sonuçlara ulaşmanız için, farklı veri kaynaklarınızdan gelen verileri tarihsel olarak saklayacak, yüksek performanslı bir şekilde size doğru raporları almanızı sağlayacak analiz ortamını size sunalım. Verilerinizden edineceğiniz bilgi ile doğru sonuçlar getirecek kararları almanızı sağlayalım. Doğru sonuçlar, doğru cevaplar ile mümkündür. GNA olarak, sorularınız için en doğru cevapları size sunmaya hazırız.

  • Boyutsal Analiz ve Modelleme

  • Veri Ambarı ve Datamart Dizaynı

  • ETL Geliştirme

İşinizin ne durumda olduğunu görebileceğiniz, gelişmeleri takip ve analiz edebileceğiniz analitik raporları hazırlıyoruz.

Result / Sonuc