ÇiftçidenEve

En değerli girişimlerimizden biri olan ÇiftçidenEve sosyal pazar yeri UniversCode tarafından geliştirilen bir start-up projesidir. Yazılım geliştirme sürecinden pazarlamaya kadar bir start-up projesinde karşılaşılabilecek tüm süreçler için UniversCode ve güvenilir iş birlikleri ile sonuç odaklı çözümler üretebiliyoruz. Web sitesi altyapısınıiçin gereken yazılım geliştirme, tasarım ve entegrasyonlar gibi süreçleri aşama aşama geliştirerek ÇiftçidenEve sosyal pazar yeri web sitesini ortaya çıkardık. Tüm bu çalışmalar ve tecrübeler ile bir yandan kendimizi de geliştirdik.

Bu projenin amacını en doğru şekilde yansıtacağını düşünerek ÇiftçidenEve kurumsal kimlik çalışmalarını tamamladık. Operasyonel kısımlarda Anadolu’nun bir çok yerinde çiftlik ve köy ziyaretleri yaparak hem üreticileri daha yakından tanıma fırsatı bulduk hem de web sitemizi çiftçilere tanıtırken onların ihtiyacı doğrultusunda çalışmalar yapabildik. Ürünlerin ve çiftlik sayfalarının tanımlanması için bu konuda destek isteyen çiftçilerimize uzun bir süre ücretsiz olarak profesyonel ürün fotoğrafı çekimleri yaptık ve her ürünün hikayesini öğrenerek içerikleri hazırlamalarına yardımcı olduk. Kullanıcı dostu ara yüzü ile ilk versiyonunun tamamlanmasını ardından strateji belirleme, tanıtım ve medya planlamasını yaparak gereken basılı ve dijital medya tasarımları, animasyon tanıtım videolarını, yazılı ve görsel içerikleri hazırladık. Çiftçiden eve markasının bilinirliğini arttırmak ve marka vizyonu doğrultusunda müşteri ve üreticilere ulaşmak için Google Adwords ile dijital reklam çalışmaları ile projeni önemini ve amacını daha fazla kullanıcıya duyurabilmek için çalışmalar yürütüyoruz.

Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal medya kanallarını kullanarak çözüm ortağımız ReputeUS ile birlike Sosyal Medya hesaplarının yönetimine devam ediyoruz. Google ve Yandex gibi arama motorlarında uzun vadede kalıcı sonuçlar elde edebilmek için SEO (Arama motoru optimizasyonu) çalışmaları yaparak organik aramalarda daha fazla görünür olmak için sürekli çalışıyoruz.

ÇiftçidenEve Hakkında

Doğal ve organik ürünlerin sosyal pazar yeri projesidir.