İstanbul TALKS

Bir Sipahiler Events projesi olan İstanbul TALKS konferanslarının web sitesi bacağının geliştirilmesi konusunda danışmanlık hizmeti veriyoruz. Her ay farklı konularda ilham veren konferansların yapıldığı İstanbul TALKS etkinlikleri hakkında detaylı ve en güncel bilgiyi kolaylıkla alabileceğimiz mobil uyumlu web siteleri tasarladık ve her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz.

İstanbul TALKS Hakkında

İstanbul TALKS, Istanbul’a ve odaklandığı tüm gündem konularına değer katan, coğrafi olarak Avrupa-Ortadoğu-Afrika (EMEA) bölgesini sahiplenerek bu bölgede referans noktası olmayı hedefleyen konferanslar serisi olarak konumlanıyor.

Her İstanbul TALKS konferansı, alanında uzman danışma kurulları ve iş ortakları eşliğinde düzenlenecek olup,uluslararası konuları sahiplenecek, hem konuşmacı hem de katılımcı profili olarak yerli/yabancı kanaat ve sektör liderlerini ağırlayacaktır.

Sipahiler Events markası olan İstanbul TALKS konferansları için web sitesi, yazılım geliştirme, sunucu yönetimi, bülten tasarımı, analiz ve optimizasyon konularında destek oluyoruz.