Süper Kanlı Mavi Dolunay

Süper Kanlı Mavi Dolunay

Dün gece 150 yılda bir gerçekleşen muhteşem bir gökyüzü olayına tanık olduk. Süper kanlı mavi ay tutulmasını UniversCode ofisinden fotoğrafladık. Böyle günlerde ne kadar muhteşem ve uçsuz bucaksız bir evrende yaşadığımızı ve hayata keşfedilmeyi bekleyen bir sürü güzellik olduğunu hatırlıyor insan.

Gökyüzündeki tüm enerjilerin bir döngü mantığı ile ilerlediğini biliyoruz. Evrende yayılarak ilerleyen bu enerjiler biz insanlar da bir noktada hissetmeye başlarız ve enerjinin dönüşümünü yaşarız. Aslında bunu şöyle düşünebiliriz hayatımızda öne çıkan konular sırasıyla çözülerek bizi getirmek istediği yere getirir ve sonra yerini başka konulara bırakmak için dönüşür. Bugün yaşanan süper kanlı mavi ay tutulmasının etkilerini ilk olarak 2017 yılında yaşadık. Yani Ağustos 2017 tarihlerinde bizi duygusal olarak etkileyen konu her ne ise bu konunun hayatımızdaki etkisinin artık bir önemi kalmadı.

Ülkece zor günleri geride bıraktığımıza ve hatalarımızdan ders çıkardığımıza inanıyoruz. Zihinlerimizi bulanıklaştıran, bizi yavaşlatan, gelişimimize engel olan yapay gündem konularından uzaklaşıp özümüze dönerek enerjimizi global konulara odaklayalım.

UniversCode Dijital ile işinizi internete taşıyalım. Teknoloji sayesinde sesinizi tüm dünyaya duyurabilecek dijital pazarlama çalışmaları ile destek olalım.

Süper Kanlı Mavi Ay Tutulması

Share your thoughts